Навчання в другому семестрі у Львівській політехніці проходитиме в різних форматах

Центр комунікацій Львівської політехніки
Львівська політехніка взимку

Відповідно до наказу ректора Львівської політехніки з 15 лютого до 27 березня 2021 року навчання в університеті проходитиме у дистанційному форматі. А від 29 березня 2021 року і до завершення семестру – у змішаному. Тобто лекційні заняття викладачі організовуватимуть дистанційно – у формі відеоконференцій, а практичні, семінарські, лабораторні заняття проходитимуть у навчальних аудиторіях. За рішенням Вчених рад інститутів такі заняття можуть організовувати в онлайн-форматі.

Наказ № 36-1-10 «Про особливості організації освітнього процесу в другому семестрі 2020–2021 року» від 5 лютого 2021 року прийняли на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» та з метою належної організації освітнього процесу у другому семестрі 2020/2021 навчального року.