Навчальний посібник «Етика бізнесу: нові виклики та теми» кафедри філософії нагороджено спеціальною відзнакою

Кафедра філософії Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

27 липня 2023 року оголошено результати Всеукраїнського конкурсу наукових і навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології», організаторами якого були Сумський національний аграрний університет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Громадська організація «Інноваційний університет», ПФ «Видавництво "Університетська книга"», ТОВ «Видавничий дім “Гельветика”», ПП «Видавництво “Олді+"», Baltija Publishing (м. Рига, Латвія), Adam Marszałek Publishing (м. Торунь, Польща).

У номінації «Соціогуманітарні та економічні науки» спеціальною відзнакою нагороджено навчальний посібник «Етика бізнесу: нові виклики та теми», який підготували викладачі кафедри філософії за загальною редакцією доцентки Марії Сінельнікової.

Докладніше з результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:  https://science.snau.edu.ua/konkurs-naukovix-i-navchalnx-vidan/

Фото посібника