Науковий журнал «Геодинаміка» у базі даних Web of Science досягнув квартилю Q3

Редколегія наукового журналу «Геодинаміка»
Фрагмент обкладинки журналу

Редколегія наукового журналу «Геодинаміка», видавцем якого є Національний університет «Львівська політехніка» (головний редактор – доктор технічних наук, професор, директор Інституту геодезії Корнилій Третяк), повідомляє, що у базі даних Web of Science журнал досягнув квартилю Q3. Також видання очолило рейтинг українських журналів WOS за 2023 рік за напрямом наук Earth Planet Sci.

Науковий журнал «Геодинаміка» призначено для спеціалістів – геодезистів, геологів та геофізиків, науковців академічних і галузевих установ, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, які займаються проблемами геодинаміки та дослідженнями в суміжних галузях наук.

Видання публікує матеріали нових фундаментальних та прикладних геодезичних, геологічних, геофізичних, геоморфологічних та комплексних наукових досліджень різномасштабних природних і техногенних геодинамічних процесів, нових результатів для супутникових вимірювань гравітації, нових досліджень геоекологічної проблематики.

Сайт наукового журналу «Геодинаміка»