Науковий співробітник МІОКу в етері Іспанського національного радіо

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

У черговому епізоді подкасту Diario de Ucrania («Український вісник»), що виходить на Іспанському національному радіо RTVE, взяв участь науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Назар Данчишин, кандидат філологічних наук.

Тема випуску – «День 443: російська чи українська? Мовна війна». У бесіді з журналісткою Сарою Бланко Мон (Sara Blanco Mon) філолог, зокрема, відповів на запитання про розмовний клуб «Говорімо українською», який торік провели МІОКівці.

Крім того, представник Інституту розказав, чому, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, багато українців відмовляються говорити російською, ознайомив з історією росіянізації України, наголосив на екзистенційному характері війни проти московських загарбників і важливості безперервної підтримки Збройних Сил України.

Авдіозапис передачі (іспанською мовою)