Науковців запрошують на вебінар «Цифрова наука та інструменти для роботи з текстовими даними»

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації
Заставка до матеріалу

До уваги науковців Львівської політехніки!

27 вересня 2022 року відбудеться відкритий семінар з підвищення кваліфікації Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» на тему «Цифрова наука та інструменти для роботи з текстовими даними». Спікери – д.е.н., завідувач відділу О.С. Чмир, заступник директора О.Л. Сухий.

Організатори запрошують співробітників УкрІНТЕІ, Міністерства освіти і науки України, науковців, представників закладів вищої освіти, галузевих інститутів, усіх охочих відвідати семінар, який відбуватиметься в онлайн режимі у Системі вебінарів та вебконференцій. Вхід вільний, початок об 11:00.

Охочим отримати сертифікат звертатися до організаторів. Контакти: Вікторія Матусевич, (050) 351-59-22; vv.matusevych@gmail.com.