Науковців Університету запрошують на вебінар щодо роботи з базою аналітичних і статистичних даних Statista

НТБ Львівської політехніки
Statista

18 березня 2019 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1, II поверх) відбудеться вебінар щодо роботи з базою аналітичних і статистичних даних Statista. Початок о 15:00.

Statista – провідний онлайн-портал зі статистики та інноваційний інструмент для дослідження кількісних даних у галузі економіки, фінансів і торгівлі. Ресурс буде корисним для математиків, метрологів, інженерів-технологів та інших спеціалістів.

Вебінар проводитиме представник компанії Statista Артур Вайноріс. Він ознайомить із можливостями використання ресурсу, інструментами для пошуку, аналізу та візуалізації даних у повсякденній діяльності дослідників.

До участі запрошують представників кафедр та науково-дослідних підрозділів Львівської політехніки.