Науковців Університету запрошують до участі у конкурсі Energy Performance of Buildings програми LIFE

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс пропонує науковцям Університету звернути увагу на конкурс Energy Performance of Buildings – Creating the conditions to make renovation faster, deeper, smarter, service- and data-driven у межах програми Programme for Environment and Climate Action (LIFE).

Ця тематика стосується кількох сфер, які є ключовими для досягнення амбітних цілей Європейського Союзу щодо декарбонізації будівель. Основна мета – розроблення та впровадження підходів, які об’єднують учасників, ринки, рамки та інноваційні рішення, щоб підвищити привабливість модернізації будівель і зменшити адміністративне, логістичне та фінансове навантаження, яке пов’язане з модернізацією будівель.

Очікують, що пропозиції будуть зосереджені на одній із трьох сфер:

• сприяння масштабній глибокій реконструкції;
  • нормативно-правова та адміністративна база;
  • енергетичні дані та послуги будівель.

Бюджет – 11 000 000 €.

Дедлайн – 16 листопада 2023 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.