Науковцям Університету надано доступ до журналів Американського товариства мікробіології

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Скріншот із сайту ASM

Науково-технічна бібліотека запрошує наукову спільноту Львівської політехніки скористатись можливістю попрацювати з журналами Американського товариства мікробіології. До 28 грудня 2022 року нашому університету надано доступ до ASM Journals.

American Society for Microbiology – найстаріша і найбільша у світі організація, що займається науками про життя. ASM Journals:

• містять найзначніші публікації у сфері сучасної мікробіології;
  • публікують високоякісні дослідження, які пройшли сувору рецензію експертів;
  • надають доступ до найповніших, авторитетних наукових ресурсів з мікробіології.

Працювати з журналами Американського товариства мікробіології можна:

• з комп’ютерів Університету й Науково-технічної бібліотеки зокрема, перейшовши на сайт ASM Journals;
  • за допомогою віддаленого доступу, який можна налаштувати за допомогою інструкції.