Науковцям Університету надано тестовий доступ до електронних журналів видавництва De Gruyter

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Лого видавництва De Gruyter

До 8 травня 2021 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до електронних журналів видавництва De Gruyter.

Це – німецьке наукове видавництво, яке спеціалізується на виданні академічної літератури. Випускає близько 1300 нових найменувань книг та понад 900 найменувань журналів на рік німецькою та англійською мовами. Видавнича програма включає видання книг та журналів з мистецтва, архітектури, історії, археології, теології, філософії, біології, хімії, лінгвістики, літератури, математики, фізики, а також права та медицини.

У рамках тестового періоду можна ознайомитися з пакетом De Gruyter Complete Journals – це більш ніж 350 назв журналів з різних галузей знань.

Працювати з колекціями De Gruyter можна з усіх комп’ютерів Університету, а також за допомогою віддаленого доступу.