Науковцям Львівської політехніки надано тимчасовий доступ до ресурсів видавництва SAGE Publishing

НТБ Львівської політехніки
SAGE Knowledge – мультимедійна платформа видавництва

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» пропонує тимчасовий доступ до колекції книг, довідкових видань та відеоматеріалів із суспільних наук видавництва SAGE Publishing на платформі SAGE Knowledge, яке сьогодні є одним із провідних світових академічних та професійних видавництв.

SAGE Knowledge – мультимедійна платформа видавництва, що містить матеріали з суспільних наук. Основна тематика: бізнес та управління, психотерапія, кримінологія і кримінальне правосуддя, освіта, географія, науки про землю та навколишнє середовище, охорона здоров’я та соціальна допомога, ЗМІ, комунікації та культурологія, політика і міжнародні відносини, психологія, соціологія.

Працювати з ресурсом можна як у мережі Університету, так і за допомогою віддаленого доступу до 26 травня.