Науковцям Львівської політехніки пропонують взяти участь у буткемпі для українських стартапів

Науково-дослідна частина Львівської політехніки
Заставка заходу

Науково-дослідна частина Львівської політехніки пропонуємо науковцям Університету взяти участь у буткемпі для українських стартапів. Це 5-денний інтенсивний курс від експертів Martin Trust Center for entrepreneurship та Kyiv School of Economics для посилення і розвитку стартапів.

Учасники зможуть масштабувати свій бізнес та отримати конкурентну перевагу на ринку завдяки навчанню, менторству й можливостям нетворкінгу з випускниками зі спільноти Массачусетського технологічного інституту. Заняття проходитимуть англійською мовою.

Буткемп стартує 17 березня 2023 року. За його результатами троє учасників отримають гранти у розмірі до 5 000$ на розвиток стартапів від Київської школи економіки.

Участь у буткемпі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Крайній термін реєстрації – 19 лютого.