Науковці Університету ввійшли до складу української делегації Термінологічної комісії при Міжнародному комітеті славістів

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

Науковці Національного університету «Львівська політехніка» ввійшли до складу української делегації Термінологічної комісії при Міжнародному комітеті славістів (ТК МКС).

Марія Комова, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», стала членом ТК МКС. Її кандидатуру за рекомендації Ірини Кочан, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри українського прикладного мовознавства Львівського національного університету імені Івана Франка, було затверджено на онлайн-засіданні ТК МКС, яке відбулося 24 вересня 2021 року.

Під керівництвом знаного представника української школи термінознавства – Вікторії Іващенко, доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника, професора кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, ТК МКС консолідує діяльність термінологів України, Польщі, Чехії, Північної Македонії, Словенії, Хорватії, Сербії...

ТК МКС реалізує міжнародні проєкти з термінології і термінографії.

На засіданні розглядали питання щодо укладання багатомовного Словника термінів термінознавства, наповнення Термінографічної бази даних TERM_IN на основі створення покажчика Слов’янська термінографія, формування випуску 5 Вісника ТК МКС, підготування до XVII з’їзду славістів у Парижі в 2023 році.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу