На «Інноваційній весні» науковці Університету представили проект удосконалення технології будівництва доріг

За матеріалами сайту Zaxid.net
Герб Львівської політехніки

У Львові зібрали науковців та інвесторів на «Інноваційну весну». Тут свої проекти представлять інженери, ІТ-фахівці, хіміки та фізики. Організатори певні: у міста неабиякий науковий потенціал, однак чимало розробок залишаються в лабораторіях.

Українські науковці патентують заледве десяту частину розробок, ще рідше їх втілюють на виробництві. Аби показати науковцям, як можна застосувати свої ідеї на практиці, у Львові розпочав роботу форум «Інноваційна весна». Всіх його учасників познайомлять із потенційними інвесторами.

Для участі у форумі відібрали близько десятка університетський проектів. До прикладу, у Національному університеті «Львівська політехніка» винайшли, як удосконалити технологію будівництва доріг. Нафтові складники покриття пропонують замінити ріпаковою олією.

– Це є більш доступний ресурс, він є дешевший, він є екологічний, не токсичний, і є можливість виробництва на території України, – пояснює науковець Володимир Реутський.

Наразі науковці вже обговорили свої ідеї з інженерами ОНУР. Тож розробляють модель для їхнього втілення.