Науковці Університету мають змогу користуватися повнотекстовими базами даних платформи Biblioteka Nauki

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка платформи Biblioteka Nauki

Шановні науковці Львівської політехніки!

В руслі забезпечення відкритого доступу до наукової інформації команда Open Science Platform Варшавського університету створила платформу Biblioteka Nauki. Ресурс надає у відкритому доступі повні тексти статей, опублікованих у польських наукових журналах, повні тексти вибраних наукових книг та їхні метадані.

Biblioteka Nauki об’єднує 5 повнотекстових баз даних:

• AGRO (журнали в галузі сільського господарства та природничих наук);
  • BazTech (журнали в галузі інженерно-технічних наук, а також точних і природничих наук);
  • CEJSH (суспільно-гуманітарні журнали);
  • DML-PL (журнали в галузі інженерно-технічних наук);
  • PSJD (журнали в галузі точних і природничих наук та в галузі медичних і медико-санітарних наук).

Для використання платформи Biblioteka Nauki не потрібно створювати обліковий запис чи встановлювати будь-яке спеціалізоване програмне забезпечення.