Науковці Політехніки одержали можливість використовувати обладнання федеральної лабораторії США Oak Ridge Lab

Кафедра прикладної фізики та наноматеріалознавства
Oak Ridge Lab

Для науковців Університету є чудові новини: 1 вересня 2022 року було підписано договір про проєкт тривалістю один рік між Національним університетом «Львівська політехніка» та федеральною лабораторією США Oak Ridge Lab. Його назва – Laser-induced control of surface chemistry (LasChem), автор і керівник – доцент кафедри прикладної фізики та наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Ярослав Гніліцький.

Проєкт дає змогу на безоплатній основі використовувати обладнання лабораторії Oak Ridge Lab. Тих науковців, які бажають використовувати це обладнання для вимірювання і дослідження своїх зразків, просять звертатись безпосередньо до керівника проєкту за електронною поштою yaroslav.m.hnilitskyi@lpnu.ua.

Докладніше про лабораторію Oak Ridge Lab

Приєднані файли