Науковці Львівської політехніки – серед переможців конкурсу спільних українсько-литовських проєктів

Прапори Литви та України

Визначено переможців конкурсу спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2022–2023 роках, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви.

У переліку проєктів, відібраних для фінансування у 2022–2023 роках, – дві роботи науковців Національного університету «Львівська політехніка»:

• Комплексна система функціонально-орієнтованого проектування механічного оброблення деталей з важкооброблюваних матеріалів для військово-промислового комплексу; керівник – доктор технічних наук, завідувач кафедри робототехніки та інтегрованих технологій машинобудування Інституту механічної інженерії та транспорту Вадим Ступницький.
  • Нові чутливі полімерні матеріали на основі структурованих полісахаридів; керівник – доктор хімічних наук, професор кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Володимир Самарик.

Докладніше – у доданому файлі.