Науковці Львівської політехніки публікують монографії англійською мовою

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відомо, що результати своїх досліджень науковці укладають у статті, а згодом і в монографії. Останніми роками зростає кількість таких публікувань не лише українською мовою, а й англійською, а це означає, що про здобутки наших науковців щораз більше дізнаються у світі.

У 2020 році з опублікованих 95 монографій науковців Львівської політехніки 76 монографій чи розділів монографій – англійською мовою, що на 10 одиниць перевищує показник 2019 року.

Лідери за кількістю виданих монографій (розділів монографій) англійською мовою серед навчально-наукових інститутів університету: ІНЕМ – 20; ІГСН – 12; ІППО та ІППТ – по 10.

А за даними інформаційно-аналітичної системи звітності ScienceLP, станом на 03.08.2021 науковці Львівської політехніки видали 27 монографій (розділів монографій) англійською мовою (ІНЕМ – 7; ІГСН – 4; ІППО – 5).