Науковці Львівської політехніки можуть взяти участь у конкурсі на здобуття мікрогранту для подорожей «Наука для України»

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
проєкт

Про це повідомили у Проєктному офісі університету. Мікрогранти від організації Science for Ukraine сприятимуть інтегруванню українських науковців у міжнародну/західну наукову систему через безпосередню участь у конференціях або онлайн.

Серед умов участі в конкурсі — активність у дослідженнях, перше авторство наукової роботи, запрошення до презентації на міжнародній конференції, симпозіумі чи воркшопі у формі усної доповіді або стендового виступу, а також причетність до українського університету, НДІ НАН України, наукового архіву, музею чи бібліотеки.

Переможці отримають до 500 євро, які вони повинні використати лише особисто. Заявку на участь слід подати до 1 жовтня 2024 року.

Докладніше про конкурс можна дізнатися за посиланням.