Науковці кафедри загальної фізики ІМФН взяли участь у Х Міжнародній конференції НАНО-2022

Кафедра загальної фізики Львівської політехніки
Заставка конференції

25 серпня 2022 року у Львові за участю заступника міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова відбулась ювілейна Х Міжнародна конференція НАНО-2022, що була присвячена новітнім розробкам у нанотехнології та наноматеріалам.

У науковому зібранні взяли активну участь та презентували свої здобутки в цій галузі працівники кафедри загальної фізики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Андрій Кашуба та Ігор Семків. Результати їхніх досліджень ультратонких плівок сполуки CdSe1-xSx високо оцінили учасники конференції.

Заставка конференції Фото з конференції Доповідь працівників кафедри загальної фізики