Науковці кафедри ТПК взяли участь у засіданні круглого столу щодо забезпечення верховенства Конституції України

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

26 жовтня 2021 року в Центрі Разумкова продовжив роботу в онлайн-режимі круглий стіл на тему «Проблеми забезпечення верховенства Конституції України в умовах нових викликів та загроз (до 25-річчя Конституційного Суду України)». Під час засідання було обговорено різноманітні питання у сфері конституціоналізму, зокрема щодо:

• особливостей становлення конституційної юстиції в України, роль Конституційного Суду України в процесі утвердження України як держави демократичної, соціальної та правової;
  • проблем забезпечення верховенства Конституції України в сучасних умовах;
  • конституційних змін щодо правосуддя (2016 р.) та їхнього впливу на процес удосконалення діяльності Конституційного Суду України.

У засіданні Круглого столу взяли участь судді Конституційного Суду України та судді Конституційного Суду України у відставці, народні депутати України, науковці, зокрема Віталій Ковальчук, д.ю.н., завідувач кафедри теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки, та Ірина Софінська, д.ю.н., професорка кафедри ТПК.