Науковці кафедри маркетингу і логістики взяли участь у міжнародній конференції у Польщі

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

Науковці кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки взяли участь в 11th International Conference on Applied Economics Contemporary Issues in Economy в Польщі.

Учасники з різних закладів вищої освіти 7 країн виступили у двадцяти одній тематичній секції конференції.

У секції Management and value creation I доцент кафедри маркетингу і логістики Оксана Довгунь представила результати дослідження Formation of future logistics landscape: Ukrainian case, яке провели викладачі Євген Крикавський, Наталія Гайванович, Олена Похильченко, Софія Леонова, Наталія Чорнописька, Оксана Довгунь.

Робота виконана в рамках проекту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Erasmus+ Jean Monnet Module Logistics and Supply Chain Management.