Працівники кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки взяли активну участь у роботі XIII Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми екології та енергозбереження», яка відбулася 20–22 вересня 2019 року в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова у Миколаєві.
На пленарному засіданні з доповіддю на тему «Біологічні методи очищення промислових вод спиртзаводів» виступила доцент Олена Попович. Викладачі кафедри доповіли на секційних засіданнях.
![учасники конференції «Проблеми екології та енергозбереження»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/ezpconfmyk-2019-1.jpg?itok=C_Hgtk30)
![учасники конференції «Проблеми екології та енергозбереження»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/ezpconfmyk-2019-2.jpg?itok=knH2wDES)
![учасники конференції «Проблеми екології та енергозбереження»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/ezpconfmyk-2019-3.jpg?itok=pLjv2_KY)
![учасники конференції «Проблеми екології та енергозбереження»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/ezpconfmyk-2019-4.jpg?itok=NKHRknag)
![учасники конференції «Проблеми екології та енергозбереження»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/ezpconfmyk-2019-5.jpg?itok=tu_v9wWm)