Науковці Інституту права та психології перемогли у Всеукраїнському конкурсі на краще правниче видання

ІНПП Львівської політехніки

15 березня 2018 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання, у якому брали участь представники 20 українських вишів. На розгляд конкурсної комісії було представлено понад 80 видань у номінаціях «Підручники», «Навчальні посібники», «Монографії», «Науково-практичні видання», «Навчально-методичні видання», «Довідкові», «Періодичні видання».

За підсумками конкурсу монографія «Адміністративно-правові засади профілактики правопорушень у сфері власності», авторами якої є науковці-правники Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» – професор кафедри цивільного права та процесу Ірина Личенко й асистент кафедри конституційного та міжнародного права Ірина Комарницька – здобула перше місце у номінації «Монографії».

Колектив Інституту права та психології вітає переможців!