Науковці ІНЕМ взяли участь у Міжнародній конференції «Фінансові ринки: інституції та інструменти» в Любліні

Кафедра ОА Львівської політехніки
групове фото

3–6 червня 2019 року науковці кафедри обліку та аналізу і кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки на чолі з директором ІНЕМ професором Олегом Кузьміним взяла участь у XVIII Міжнародній конференції «Фінансові ринки: інституції та інструменти» в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща).

З доповідями на конференції виступили професори О.Є. Кузьмін, І.Й. Яремко, О.І. Скаско, доценти Г.І. Кіндрацька та О.І. Тивончук.

Делегація кафедри обліку та аналізу відвідала кафедру бухгалтерського обліку Університету Марії Кюрі-Склодовської, де сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.

Також учасникам конференції організували екскурсію у Старе місто Любліна, ботанічний сад і королівський замок.