Науково-технічна бібліотека запрошує університетську спільноту долучитися до акції на підтримку ЗСУ

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує університетську спільноту підтримати акцію, ініційовану членами Львівська ОУН, на збір коштів на автомобіль (пікап) для мінометної батареї 1-го механізованого батальйону 65-ї бригади Збройних сил України.

Про акцію розповів доцент кафедри архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Василь Петрик:

– Щоб долучитись до збору коштів, ви можете завітати у читальний зал (вул. Професорська, 1, ІІ поверх), де обрати для себе будь-яку книгу з тих, які я підготував для акції. Вартість однієї книги – від 100 гривень. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання автомобіля для наших захисників.

Зокрема, впродовж лекції Андрія Сови «Як галичани готувалися до Великої війни: досвід Івана Боберського», що відбулась у стінах Бібліотеки минулої п’ятниці, було зібрано понад 2 тисячі гривень.

Акція триває! Підтримаймо наших воїнів!

Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу Ілюстрація до матеріалу