Науково-технічна бібліотека запрошує разом написати Радіодиктант національної єдності 2022

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих долучитися до Радіодиктанту національної єдності 2022, який відбудеться у День української писемності та мови – 9 листопада.

Студентський простір «ІІІ поверх» (вул. Митрополита Андрея, 3) та читальний зал наукової літератури Науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1) будуть локаціями, де всі охочі зможуть долучитися до написання Радіодиктанту.

Авторкою тексту цьогорічного диктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Початок об 11:00 за київським часом.

Запрошуємо!