Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на зустріч Клубу меломанів «Файна музика»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

15 червня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться захід Клубу меломанів «Жак Лузьє. Великий експеримент». Презентувати і супроводжувати дійство будуть відомий меломан і директор салону «Аудіо-відео Ексклюзив» Ярослав Миронюк та громадсько-культурний діяч Ігор Гармаш.

Захід присвячений усвідомленню присутніми процесу «слухання» музики. Тож на прикладі джазових експериментів Жака Лузьє вони вчитимуться «по-справжньому чути музику».

Участь – безкоштовна. Початок о 17:00.

Обов’язкові умови – прагнення до музики і вимкнені звуки телефонів.

У Клубі меломанів «Файна музика» на вас чекає чимало цікавої інформації та прослуховування чудової музики. То ж долучайтесь!