Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на відкриття нового сезону

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

30 вересня, у своє професійне свято, Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» анонсує початок нового сезону.

Читальна зала бібліотеки, починаючи з травня 2022 року, стала справжнім культурним центром завдяки волонтерським зусиллям низки організацій та активістів. За сімнадцять місяців було організовано більш ніж 200 подій безоплатно для всіх охочих.

Тепер університетська книгозбірня починає новий сезон, і на відвідувачів очікує багато приємних новинок.

• Перша: проєкт надалі матиме назву «Кава на Професорській».
  • Друга: заходів буде більше.
  • Про інші – при зустрічі.

Дату вибрано теж не випадково: 30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек, а 1 жовтня – Всесвітній день кави.

Зайве пояснювати, чому ці два дні мають принципове значення для працівників НТБ. То ж вони запрошують усіх!

Вхід, як завжди, вільний.