Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на вечір пам’яті львівського художника Володимира Патика

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

23 червня 2023 року в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться вечір пам’яті Володимира Патика (1926–2016), відомого українського художника, одного з найяскравіших представників Львівської школи малярства, почесного громадянина Львова, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Народного художника України.

Своїми спогадами поділиться вдова художника пані Романа Патик, яка розповість про Володимира Патика не тільки як митця, але й про життя з такою неординарною особистістю, про його захоплення та мандрівки Україною, землею, яку він неймовірно любив, прославляв і возвеличував у своїй творчості. Пані Романа є відданою берегинею творчого спадку митця та завзятою амбасадоркою у збереженні пам’яті про нього.

Вечір відбудеться за участю мистецтвознавця професора Романа Яціва, а також друзів і близьких Володимира Патика.

Вхід вільний. Початок заходу о 17:30.