Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на вечір пам’яті бандуриста Богдана Жеплинського

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

5 квітня Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на вечір пам’яті, присвячений заслуженому працівнику культури України Богдану Жеплинському – одному із засновників Національної спілки кобзарів України, дослідникові кобзарства, автору численних культурологічних книг та статей, учасникові багатьох наукових конференцій, інженеру-хіміку, науковцю, винахіднику, керівникові лялькового вертепу.

В програмі вечора – спогади шанувальників таланту Богдана Жеплинського, перегляд відеосюжетів за його участю, презентація Ютуб-каналу «Богдан Жеплинський», виступи солістів і творчих колективів бандуристів Львова та Львівщини.

Вечір пам’яті та спогадів організовує Львівське обласне відділення Національної спілки кобзарів України та комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-методичний центр культури та мистецтв Львівщини».

Вхід вільний. Початок о 17:30.