Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на прем’єрний показ фільму про Бориса Возницького

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Борис Возницький

Бориса Возницького називають ангелом-охоронцем, патріархом музейництва, рятувальником та зберігачем нашої культурної спадщини.

18 квітня 2023 року в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться вечір, присвячений цій легендарній людині.

Вперше в Україні буде показано фільм 2003 року Straznik minionego czasu («Охоронець минулого часу») відомої польської режисерки Малгожати Марії Потоцької за участю Бориса Возницького.

Фільм вражає своєю правдивістю, актуальними подіями 1960–70-х років у контексті знищення та порятунку творів мистецтва, пам’яток архітектури на наших землях.

Вступне слово – голови «Благодійного фонду Нагірних» Наталі Філевич.