Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на перегляд та обговорення фільму «Холодна війна»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Кадр із фільму

31 серпня кіноклуб «ФормаТ», який діє у співпраці з Науково-технічною бібліотекою Національного університету «Львівська політехніка», запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на перегляд та обговорення фільму «Холодна війна» (2018).

Цього разу завдяки підтримці компанії Arthouse Traffic усі охочі матимуть можливість переглянути цю стрічку польського режисера Павела Павліковського. У основі сюжету фільму – події, що відбуваються на тлі холодної війни 1950-х років у Польщі, Берліні, Югославії та Парижі, пристрасна історія кохання між двома людьми різного походження й темпераменту, які надзвичайно несумісні, та все ж тягнуться одне до одного.

Світова прем’єра стрічки відбулася 10 травня 2018 року на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь в основній конкурсній програмі. Павел Павліковський здобув Приз за найкращу режисуру.

Початок заходу о 17:00. Вхід вільний.