Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на перегляд фільму «Лети зі мною» (2021)

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Кадр із фільму

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Кіноклубом «Формат Т» запрошують 20 липня 2023 року на перегляд та обговорення стрічки «Лети зі мною» (2021) французького режисера і сценариста Крістофа Барратьє.

Комедійна драма «Лети зі мною» має в основі сюжету реальні події. Історію про незвичну дружбу описали у своєму романі Ларс Аменд та Даніель Майєр з Німеччини. Книга вийшла у 2013 році, а у 2017 німець Марк Ротемунд зняв за нею фільм. Над рімейком працювала команда кінематографістів з Франції та Італії. За режисуру відповідав Крістоф Барратьє, який двічі був номінований на премію «Оскар» за фільм «Хористи» (2004). Одну з головних ролей зіграв внук відомого французького актора Жан-Поля Бельмондо Віктор.

Тривалість стрічки – 91 хвилина. Початок демонстрації о 17:00. Вхід вільний.