Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на перегляд фільму «Карпатське золото»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Кадр із фільму

Проєкт «Живе кіно у Львові» запрошує всіх охочих у читальний зал Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» на чергову розмову про кіно та перегляд фільму «Карпатське золото» (1991) наживо з кіноплівки від Олександра Мандрика. Події стрічки розгортаються у 1945 році довкола легенди про скарб, захований у Карпатах.

У фільмі зіграли Наталія Сумська, Ольга Сумська, Микола Олійник, Євген Паперний, Борислав Брондуков, Костянтин Степанков, Іван Гаврилюк, Михайло Горносталь, Євген Миронов, Альгіс Матульоніс, Тетяна Коростильова, Ігор Чаленко, Юрій Червінко, Мар’яна Павлюк. Режисер – Віктор Живолуб.

Тривалість фільму – 96 хвилин. Вхід вільний.

Докладніше про фільм – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.