Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію «Сорбонна та голодні студенти»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

11 жовтня Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у читальний зал (вул. Професорська, 1) на лекцію магістрантки ІІ курсу кафедри світової історії модерного часу (напрям «Європейські студії та американістика») історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Марії Шкурлатович на тему «Сорбонна та голодні студенти».

Лекторка розповість про одного із флагманів європейської освіти – Паризький університет, який розпочав свою кар’єру вищого навчального закладу з «темного» XIII століття та «під прикриттям» церковної школи. Також учасники заходу дізнаються про основні етапи розвитку університетської освіти на прикладі Сорбонни та зрозуміють, з яких часів бере свій початок вислів «голодні студенти», які стали каталізатором прогресивного знання та елітарності.

Вхід вільний. Початок о 17:30.