Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію про «жіноче обличчя» Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

14 вересня в рамках Днів європейської спадщини 2024 дослідниця історичної групи Науково-технічної бібліотеки Університету Ірина Шалата-Барна прочитає лекцію «Ті, що кинули виклик епосі: «жіноче обличчя» Львівської політехніки».

Львівська політехніка долучилась до розвитку науково-культурної спадщини, яка отримала широке визнання. Проте освітній стан і досягнення жінок-науковиць початку ХХ століття залишалися на маргінесі досліджень. Питання гендерної рівності й доступу до освіти, «звичні» практики у застосуванні до жіночої освіти, факти з університетського життя студенток, початки жіночої освіти у Львівській політехніці та розповідь про піонерок технічних наук – ці та інші цікаві факти і колізії буде висвітлено в процесі розповіді.

Всіх охочих чекають за адресою вул. Професорська, 1. Вхід вільний. Початок о 16:00.