Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію про Технічну вищу школу у Львові

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до лекції

13 вересня в рамках Днів Європейської Спадщини 2024 Уляна Уська, завідувачка відділу Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка», кандидат історичних наук, доцентка прочитає лекцію «Технічна вища школа у Львові в мережі закладів політехнічної освіти у Центральній Європі у ХІХ – початку ХХ століття».

Лекція передбачає висвітлення низки питань стосовно формування мережі закладів полі(технічної) освіти в імперії Габсбургів у Празі, Відні, Граці, Львові та Брно, а саме: особливості спеціалізації та профілізації, навчальні програми, локації, визначні особистості та їхні досягнення, освітня статистика, традиції тощо.

Технічна академія (з 1877 року – Технічна вища школа у Львові) відіграла визначальну роль у фаховій підготовці інженерів і техніків у галузях гідротехніки, електротехніки, гірничої справи, а також у цивільному будівництві, що забезпечило стрімкий індустріальний розвиток Галичини на зламі ХІХ–ХХ століть.

Всіх охочих чекають за адресою: вул. Професорська, 1. Вхід вільний. Початок о 17:30.