Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію кампаніста Олексія Бурнаєва «Музика веж»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

7 березня у читальному залі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) о 17:00 розпочнеться лекція кампаніста Олексія Бурнаєва «Музика веж»

Вежі, дзвіниці, ратуші не лише милують око архітектурою, але й наповнюють міста і села неповторним звуковим колоритом.

Це можуть бути звичайні звуки дзвонів, мелодії карильйонів, гра трубачів, а також інші, більш екзотичні акустичні ефекти, які, на відміну від самих годинникових веж, видимих лише зблизька, досягають вуха навколишніх мешканців поза межею видимості, вдома, через сон уночі.

Про свій досвід чвертьстолітнього знайомства з музикою веж України та Європи розкаже відомий львівський годинникар, розробник монументальних годинників з курантами, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Львівського національного університету природокористування Олексій Бурнаєв.

Вхід вільний.