Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію із загадковою назвою «Гультяйська трійця»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до лекції

У вівторок, 27 грудня 2022 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Юрія Ямаша «Гультяйська трійця».

Тема викладу в назві провокаційна і, можливо, буде спростована або, навпаки, підтверджена під час зустрічі із зацікавленою аудиторією. Події, про які йтиметься, відбуватимуться в іншому місті, але стосуватимуться й Львова та його практично невідомої історії.

Персонажі історії будуть походити з галицької провінції, всі троє матимуть вік трохи більше двадцяти і крокуватимуть… Куди? Дізнатись можна буде, завітавши до бібліотеки.

Подія організована Українським фотографічним товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою Львівської політехніки.

Початок заходу о 17:00.