Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на концерт «Знову ві Львові»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Квартет «Равське Ретро»

4 січня 2024 року в читальному залі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться концерт «Знову ві Львові». Виступатиме вокально-інструментальний квартет «Равське Ретро», який був створений у 1997 році й з того часу не припиняє своєї діяльності.

Учасники музичного колективу у своїй творчості дотримуються принципу: «Граємо те, що нам подобається…». В цей діапазон потрапляє народна й естрадна українська та польська музика, а також світові хіти епохи ретро у фольк-акустичній інтерпретації.

Квартет «Равське Ретро» був учасником багатьох музичних подій в Україні та за кордоном. Зокрема, брав участь у заході «Міжнародна ніч музеїв» у Белхатові (Республіка Польща), у телевізійному проєкті «Лабух-шоу», в урочистостях з нагоди 100-річчя «Шашкевичівки» – Української гімназії імені Маркіяна Шашкевича в Перемишлі (Республіка Польща).

Початок концерту о 17:00. Вхід вільний.