Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки підготувала виставку «Тема Різдва в художній літературі»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Ілюстрація до виставки «Тема Різдва в художній літературі»

Відділ художньої літератури та просвітницької роботи Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» підготував виставку «Тема Різдва в художній літературі».

Різдвяні свята посідають особливе місце в душі кожного з нас. У переддень цього свята, коли всі очікують дива і казки, працівники університетської книгозбірні пропонують згадати твори, які допоможуть поринути в атмосферу Різдва, відчути дух Добра та Миру, запалити серця світлом різдвяної радості та благодаті.

На виставці представлені книги, які розкривають історію та особливості святкування Різдва як в Україні, так і у світі.