Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на зустріч меломанів

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

15 лютого 2024 року в Культурно-мистецькому просторі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться зустріч меломанів, присвячена 100-річчю музичного експерименту під назвою Rhapsody in Blue.

Власне, 12 лютого 1924 року в Нью-Йорку вперше було виконано цей шедевр музичного мистецтва, написаний тоді ще композитором-початківцем Джорджем Гершвіном.

Експеримент зі створення нового музичного стилю, що поєднав джаз і класичну музику, став одним із найвідоміших творів композитора.

Зустріч модеруватиме Інна Пілявська, викладачка Львівського музичного коледжу імені Станіслава Людкевича.

Вхід вільний. Початок о 17:00.