Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки приймає на макулатуру видання країни-агресора

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Оголошення в НТБ

Науково-технічна бібліотека Університету закликає спільноту Львівської політехніки звільнити свої книжкові полиці від видань країни-агресора!

У бібліотеці влаштовано спеціальний пункт прийому «макулатури», яку працівники університетської книгозбірні, зі свого боку, зобов’язуються здати на переробку, а отримані кошти передати на потреби Збройних сил України. Про все прозвітують на фейсбук-сторінці Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.

Усвідомлене читання передбачає розуміння того, де і як вами намагаються маніпулювати, де і яким чином підміняють правду, де і навіщо вигадку видають за факт. То ж якщо на книжкових полицях ваших бібліотек стоять видання, які не викликають у Вас довіри, – позбудьтеся їх!

Працюємо на перемогу разом!

Оголошення в НТБ Оголошення в НТБ