1 листопада у міському палаці культури Миколаєва, що на Львівщині, відбулася зустріч із науковцями, які досліджують історичну пам’ятку часів І світової війни в околицях міста – Миколаївську фортецю.
Присутні мали можливість перебувати у колі спілкування професора, доктора історичних наук Леонтія Войтовича, кандидата архітектури, доцента кафедра архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» Василя Петрика та столичного гостя з Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук Національної академії наук України Максима Ющенка.
![зустріч із науковцями, які досліджують Миколаївську фортецю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/atp-myk-2020-1.jpg?itok=tP1NWy_q)
![зустріч із науковцями, які досліджують Миколаївську фортецю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/atp-myk-2020-2.jpg?itok=VGIFt5st)
![зустріч із науковцями, які досліджують Миколаївську фортецю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/atp-myk-2020-3.jpg?itok=Uw2wAaO4)
![зустріч із науковцями, які досліджують Миколаївську фортецю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/atp-myk-2020-4.jpg?itok=hFIh10NY)
![зустріч із науковцями, які досліджують Миколаївську фортецю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/11/para/gallery/atp-myk-2020-5.jpg?itok=8EiRiuad)