Науковець ІППТ отримав іменну стипендію від МОН та обласну премію за досягнення в галузі науки

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Диплом Назарія Попадинця

Доцент кафедри економіки і маркетингу, д.е.н., заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Назарій Попадинець отримав премію Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради за значні досягнення в галузі науки, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Окрім премії, Назарію Миколайовичу Міністерство освіти і науки призначило іменну стипендію найкращим молодим ученим для увічнення події Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2022 рік – стипендію імені Устима Голоднюка.

Колектив ІППТ вітає свого колегу та бажає подальших нагород і здобутків!

Диплом Назарія Попадинця Фото із вручення нагороди Наказ МОН