Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує на вебінар «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+»

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Спікери:  Катерина Жданова; Вероніка Ткаченко.

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує долучитись до Facebook-вебінару на тему «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+», що відбуватиметься 28 серпня 2020 року з 11:00 до 13:00.

Онлайн-вебінар складатиметься з двох частин:

• 11:00 – 11:30 – «Магістратура Еразмус Мундус: можливості навчання за високоякісними програмами успішних університетів світу»;
  • 12:00 – 12:30 – «Можливості Еразмус+ для студентів та працівників університетів: обміни, практика / викладання та підвищення кваліфікації»

Цільова аудиторія – студенти (бакалаври, магістри, аспіранти), випускники (без вікових обмежень) та працівники університетів.

Спікери:

• Катерина Жданова, менеджер НЕО в Україні;
  • Вероніка Ткаченко, менеджер НЕО в Україні.

Після вебінарів запис та корисні посилання будуть збережені та розміщені в мережі Фейсбук та на сайті НЕО в Україні.