Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує на міжнародний вебінар Supporting Ukraine in Higher Education

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Заставка заходу

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International Education, German-Ukrainian Academic Society, Leibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ агентствами країн-членів Програми запрошують взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education.

Вебінар відбудеться 7 липня 2022 року з метою налагодження та посилення співпраці між українськими та європейськими університетами в режимі онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія: представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, викладачі та працівники університетів.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 15:00 6 липня 2022 року. Підтвердження щодо участі разом із посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 6 липня.

Проєкт програми – на сайті Національного Еразмус+ офісу.