Національний Еразмус+ офіс запрошує команди відділів міжнародних зв’язків та студентського самоврядування на тренінг

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Заставка тренінгу

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує команди відділів міжнародних зв’язків та студентського самоврядування українських закладів вищої освіти взяти участь в онлайн-тренінгу від Erasmus Student Network Kyiv (ESN Kyiv), що відбудеться 19 лютого 2021 року на платформі Zoom.

Тренінг організовано для ознайомлення з можливістю створити подібну до ESN спільноту в університеті, з особливостями роботи ESN Kyiv з іноземними студентами, які приїжджають за обмінами в українські університети, а також показати інструменти і кейси впровадження ефективної Buddy System. Також на заході будуть присутні представники новоствореної кандидатської секції ESN Chernivtsi Candidate section, які зможуть поділитись свіжими враженнями від створення спільноти.

Реєстрація обов’язкова і буде відкрита до 12:00 19 лютого. Підтвердження щодо участі та посилання на Zoom будуть надіслані учасникам на зазначені е-пошти до 15:00. Початок заходу о 18:00.