Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти здійснює донабір експертів із числа студентів

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Лого НАЗЯВО

Шановні студенти!

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти здійснює донабір експертів з акредитації освітніх програм із числа здобувачів вищої освіти.

Участь студентів у процедурах забезпечення та оцінювання освітніх програм є важливою в контексті імплементації студентоцентрованого підходу у вищій освіті, відтак в Агентстві будуть раді бачити студентів Національного університету «Львівська політехніка» у спільноті експертів.

Заявки-анкети приймають шляхом заповнення Google-форми.

З докладною інформацією щодо донабору експертів із числа здобувачів вищої освіти можна ознайомитись на сайті Національного агентства.

Всі питання, які виникають стосовно донабору експертів Національного агентства, прохання надсилати на електронну скриньку відділу супроводу експертів experts@naqa.gov.ua.