Народний дім «Просвіта» Львівської політехніки запрошує студентів долучатись до творчих колективів Університету

Центр комунікацій Львівської політехніки
Колектив Народного дому «Просвіта»

Шановні студенти Львівської політехніки!

Навчаючись у нашому закладі, ви зможете не тільки пізнавати таємниці обраного вами фаху, а й розвивати свої творчі здібності та пропагувати безцінні духовні скарби нашого народу. Якщо у вас є таланти, звертайтеся до Народного дому «Просвіта» і продовжуйте славні традиції Львівської політехніки, долучившись до наших колективів, а це:

• Народний симфонічний оркестр;
  • Народний ансамбль бандуристок «Заспів»;
  • Народний ансамбль танцю «Вірність»;
  • Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»;
  • Народний камерний вокальний ансамбль «Аколада»;
  • Народний духовий оркестр «Політехнік»;
  • Народний театр-студія «Хочу»;
  • Народний камерний оркестр «Поліфонія»;
  • Народний хор викладачів «Орфей»;
  • Народний ансамбль естрадної пісні «Сузір’я»;
  • Шоу-балет «Аверс»;
  • Ансамбль бального танцю «Грація»;
  • Ансамбль народних інструментів «Обрій».

Саме тут, поруч з іншими студентами Львівської політехніки, ви знайдете однодумців і справжніх друзів, а також матимете можливість активно подорожувати. За останні роки колективи Львівської політехніки демонстрували українське мистецтво в США, Канаді, Нідерландах, Німеччині, Англії, Греції, Іспанії, Португалії, Польщі та багатьох інших країнах Європи. Тож не витрачайте часу даремно, розвивайте свої таланти і навички!

• Народний дім «Просвіта», вулиця Карпінського, 8, V поверх.
  • Тел.: 067 707 8021 (Степан Йосипович), 096 86 117 15 (Назарій Ігорович).
Колектив Народного дому «Просвіта» Колектив Народного дому «Просвіта» Колектив Народного дому «Просвіта» Колектив Народного дому «Просвіта»